Aflospredikers

Naam en Van Status Omgewing Kontak
Dr Johan Johnson Emeritus Noordelike Stadsgebiede, Helderberg-kom 082 853 7182
johanjjohnson@mweb.co.za
 Ds Louis Hough Emeritus/Pastorale en Trauma Berader Prediking: Overberg; tot 4 weke aflos alle areas 082 772 5559
louishough@telkomsa.net
 Ds Bennie Stroebel Emeritus/Kliniese Sielkundige en Kliniese Pastor Wes-en-Suid-Kaap 082 570 0327
bjstroebel@telkomsa.net
 Ds Willie Badenhorst Emeritus/Brugleraar Prediking in Kleinmond-area 082 414 0638
w.m.badenhorst@vodamail.co.za
 Prop Roelien Karsten Proponent Enige tyd beskikbaar vir aflos 071 145 8879
roelienkarsten@gmail.com
 Ds Danie Murray Emeritus Preek/werkswinkels – God se roeping in en buite landsgrense 082 721 3809
murraydg1@gmail.com
Ds Gert Olivier Emeritus Afloswerk Noordelike voorstede 083 242 7461
gertolivier03@gmail.com
 Ds Emile Blommaert Emeritus Aflos, prediking en
brugpastoraat, Wes- en Noord-Kaap
081 758 7018
emblom@telkomsa.net
 Dr Albertus van der Westhuyzen Emeritus Aflosdienste landswyd en ook Namibië 082 788 4466
b@telkomsa.net
Prop Hansie Cronje Proponent Aflosprediking, Wes-Kaap 083 417 3008
hansiecronje@telkomsa.net
Ds Jakobus Smit Emeritus Namakwaland, Boesmanland, Karoo 072 340 8924
jakcmsmit@gmail.com
Prop Wilco Roberts Proponent Preekbeurte, lofprysing, sangdienste, kampe, terapie en korttermyn en langtermyn aflosgeleenthede – enige area 074 155 7180
wilco.roberts@gmail.com
Ds George Hugo Emeritus Preekbeurte 082 923 3963
georgehugo@zipponorth.co.za
Ds JS de Villiers Emeritus Aflosdiens 073 220 3641
devilliersbeth@gmail.com
Prop Schalk Treurnicht Proponent Aflosdiens – het eie vervoer 083 297 0526
s.treurnicht@gmail.com
Ds Piet Nel Emeritus Afloswerk: Wes- en Oos-Kaap 083 320 7191
dsNel7@gmail.com
Ds Zachie le Roux Emeritus Afloswerk 083 799 5911
zachie.leroux@gmail.com
Ds Barend Piek Emeritus Pinkster of aflos op korttermynbasis 072 185 4297
piek.barend@gmail.com
Ds Stephan Lubbe Emeritus Prediking/Aflosdienste/
deeltydse pos
074 603 4972
lubbe.stephan@gmail.com
Dr Henk Gous Emeritus Preekbeurte landswyd 083 267 0108
henkgous@mweb.co.za